Гордість школи 2019-2020 н. р.

Акопян Анна 1-А клас

· 1 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Образотворче мистецтво» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Мистецтво» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 2 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Баклагіна Альбіна 1-А клас

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Образотворче мистецтво» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· участь у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 2 місце у міській виставці-конкурсі сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Гриценко Ігор 1-А клас

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Література» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Прудка Софія 1-А клас

· 1 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Іграшки та механізми» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Півторацькі Дар'я та Марія 1-А клас

· 2 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація « Архітектура і дизайн» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Циганков Дмитро 1-А клас

· 1 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Література» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Тягній Ірина 1-Б клас

· 2 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація « Архітектура і дизайн» (творчий керівник Швець І.М.)

Хрустовська Вікторія 1-Б клас

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Мистецтво» (творчий керівник Швець І.М.)

Клочко Сергій 1-Б клас

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Мистецтво» (творчий керівник Швець І.М.)

Рябенький Олександр 1-Б клас

· 2 місце у міській виставці-конкурсі сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Швець І.М.)

· 1 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Швець І.М.)

Зінчук Злата 1-Б клас

· 1 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Швець І.М.)

Михайлюк Діана 1-Б клас

· 2 місце у міській виставці-конкурсі сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Швець І.М.)

Клочко Валерія 1-Б клас

· 3 місце у міському конкурсі "Чудовий світ орігамі"(творчий керівник Швець І.М.)

Барсамян Ерік 2-А клас

· 2 місце у міському конкурсі дитячих малюнків "Державний герб України" (творчий керівник Гриценко Г.О.)

Камишникова Софія 2-Б клас

· 1 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Образотворче мистецтво» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Бондаренко Олександр 2-Б клас

· 1 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Козаченко Л.О.)

· 1 місце у міській виставці-конкурсі сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Гайко Артем 2-Б клас

· 1 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Рак Марія 2-Б клас

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Література» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Семіволков Всеволод 2-Б клас

· 1 місце у міському конкурсі спортивної фотографії «На перехресті поколінь» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Зозуля Поліна 3-А клас

· 3 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Мистецтво» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Діденко Максим 3-А клас

· 3 місце у міській виставці-конкурсі сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

· 1 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Брабров Микита 3-А клас

· переможець у міському конкурсі дитячих малюнків "Державний герб України", номінація " ВАУ-ефект" (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Андрєєв Олександр 3-А клас

· 1 місце у міському конкурсі "Чудовий світ орігамі" (творчий керівник Гребенюк С.О.)

· участь у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Гребенюк С.О.)

· переможець у міському конкурсі дитячих малюнків "Державний герб України", номінація "Оригінальна ідея"(творчий керівник Гребенюк С.О.)

· 1 місце у міському конкурсі «Зимові фантазії» " (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Васильченко Кирило 3-А клас

· участь у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Лесік Ілля 3-А клас

· 1 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Горобець Сергій 3-А клас

· 1 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Коробко Марк 4-А клас

· 2 місце у міській виставці-конкурсі сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці»

(творчий керівник Лісовцова Г.А.)

Гайнутдінов Тимур 4-А клас

· 2 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Лісовцова Г.А.)

Мерзла Аліна 4-Б клас

· 1 місце у міському конкурсі спортивної фотографії «На перехресті поколінь» (творчий керівник Разумова Л.В.)

Білоусова Надія 5 клас

· участь у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Циганкова І.В.)

Коростильова Євгенія 6-А клас

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Мистецтво» (творчий керівник Сухініна І.А.)

· переможець у міському конкурсі дитячих малюнків "Державний герб України", номінація "Оригінальність"(творчий керівник Сухініна І.А.)

Коваленко Тетяна 6-Б клас

· 2 місце у міській виставці-конкурсі сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (творчий керівник Рак Г.С.)

Савкова Маргарита 8 клас

· 3 місце у міському конкурсі "Чудовий світ орігамі" (творчий керівник Сидоренко Г.Л.)

Фомичова Аліна 9клас

· переможниця в номінації " Міс глядацьких симпатій" у міському конкурсі краси та таланту "Міс Осінь 2019" (творчі керівники Загоруйко В.В., Азарова С.М.)

· І місце у міському правознавчому марафоні " Молодь і право"(творчий керівник Сухініна І.А.)

Ігнатенко Катерина 9клас

· І місце у міському правознавчому марафоні " Молодь і право"(творчий керівник Сухініна І.А.)

Рій «Залізні вовки» (Фомичова Аліна 9 клас, Воробйов Ростислав 9 клас, Івахненко Ігор 8 клас, Дибтан Микита 9 клас, Леонов Валера 9 клас, Боровських Дарья 7 клас, Моргун Аліна 6-Б клас, Позднякова Тетяна 8 клас) - І місце у конкурсі «Ватра. Слава героям!» у рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо - юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (творчі керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)

Команда «Кураж» (Фомичова Аліна 9 клас, Воробйов Ростислав 9 клас, Івахненко Ігор 8 клас, Дибтан Микита 9 клас, Леонов Валера 9 клас, Боровських Дарья 7 клас, Моргун Аліна 6-Б клас, Позднякова Тетяна 8 клас) - І місце в обласному конкурсі – проекті «Професійні рубежі» (творчий керівник Котова З.М.)

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.