Спортивна секція настільний теніс

Заняття проходять у спортивній залі школи. Для бажаючих отримати навички гри і потренуватись їх проводить Безсмертна Юлія Сергіївна.

Настільний теніс- захоплююча, нескінченно різноманітна гра, яка розвиває всі групи м'язів.

Відвідати заняття запрошуємо всіх бажаючих школярів 6 - 9 класів щовівторка з 15.00 до 16.30.

Олімпійський тиждень

Доброю традицією в Лисичанській загальноосвітній школі №2 розпочався Олімпійський тиждень, який пройшов з 09 по 13 вересня 2019 року.

“Олімпійський тиждень” у нашій школі – це ряд спортивно-виховних заходів, який має різні види та форми і проводиться з метою навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Тиждень фізкультури та спорту розпочався найулюбленішими змаганнями учнів: легкоатлетичний крос та легкоатлетична естафета. Багато учнів школи показали високі результати і були відібрані до міських змагань. Далі тривали: традиційний турнір з футболу серед учнів школи, шкільна спартакіада ,турнір з шахів серед учнів середніх класів ,естафети «Сильні, спритні, здорові», «Я – майбутній олімпієць» , вікторини: «Досягнення українських спортсменів в Олімпійських Іграх», «Сторінками олімпійських ігор».

День туризму

Також 27 вересня в нашій школі пройшов День туризму. Участь взяли учні 5-9 класів. Захід пройшов весело і цікаво. Досить пізнавальним і захоплюючим став майстер-клас з техніки пішохідного туризму,орентування за картою. Юні туристи пройшли естафетні змагання, в’язання вузлів, визначення азимута,вчилися обминати перешкоди, обирати місце для відпочинку. Також дізналися як правильно складати рюкзак, як поводити себе в екстримальних ситуаціях.

Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень фізичної культури та день туризму вдалися на славу, адже пройшли цікаво, ефективно, корисно та залишили приємні враження.

Кiлькiсть переглядiв: 1170

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.