План заході
Лисичанської гімназії №2
Сєвєродонецького району Луганської області
з питань європейської інтеграції
№ з\п Найменування заходу Термін виконання Відповідальні
1 Створення та поповнення розділу на сайті школи з питань європейської інтеграції України (Україна – ЄС) Постійно заступник директора з НВР Граневська К.М., вчитель інформатики Сидоренко Г.Л.
2 Фотовиставка «Європейські країни на карті світу» Протягом лютого Класні керівники 1-9 класів, заступник директора з НВР Граневська К.М.
3 Інформаційні хвилинки (бесіди) «Сучасні європейські цінності та Україна» Кожного місяця Класні керівники 1-9 класів
4 Онлайн вікторина «Перевір свої знання про ЄС» та з питань національних культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи для учнів 6-9 класів Протягом лютого Заступник директора з НВР Граневська К.М.
5 Тематичні уроки мистецтва: «Європейська кухня: традиції і звичаї» Березень Вчитель трудового навчання та мистецтва Мостіпанов І. М.
6 Виставка малюнків "Україна - європейська держава", «Галопом по Європі», «Багатолика Європа» Березень Класні керівники 1-9 класів, заступник директора з НВР Граневська К.М.
7 "Ваші улюблені сучасні європейські письменники та поети" на уроках літератури Протягом квітня Вчителі філології
8 Конкурс інформаційних бюлетенів «Європейські цінності очима дітей» на уроках інформатики Протягом квітня Вчитель інформатики Сидоренко Г.Л.
9 Урок-диспут: «Міжкультурний діалог як засіб запобігання конфліктам» Квітень Психолог школи
10 Онлайн марафон «Знай про Європу більше» Травень Класні керівники 1-9 класів, заступник директора з НВР Граневська К.М.
11 Проведення Дня Європи в Україні. Єдиний виховний захід до Дня Європи 19 травня Класні керівники 1-9 класів, заступник директора з НВР Граневська К.М.
12 Онлайн кінотеатр для учнів 5-9 класів «Дізнаємося про Європу щось нове» Один раз в квартал Класні керівники 1-9 класів, заступник директора з НВР Граневська К.М.
13 Конкурс стіннівок «Україна і Євросоюз поряд» Червень Класні керівники 1-9 класів
14 Семінар-практикум для вчителів з проблеми “Підвищення професійної компетенції педагога в умовах Нової української школи та інтеграції в європейський освітній простір” Початок червня Педагогічні працівники гімназії
15 Організувати роботу Євро Клубу у гімназії №2 Початок вересня Педагог організатор, заступник директора з НВР Граневська К.М.
16 Конкурс учнівських презентацій "Країна, яку я мрію відвідати". (5-7 класи) Вересень Вчитель інформатики Сидоренко Г.Л.
17 Урок з правознавства теми: "Перспективи європейської євроатлантичної інтеграції України" (9 клас) Жовтень Вчитель правознавства
18 Інтелект-вікторини з питань національних культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи Жовтень Класні керівники 7-9 класів, вчителі історії та права, педагог організатор.
19 Онлайн подорожі та віртуальні круїзи “Вікно у світ європейської культури”, “Подорожуємо мапою Європи за 40 хвилин”, “Відкриваємо Європу” , по музеях Лондона, “На побачення з Європою, “Магія далеких країн” Листопад Класні керівники 1-9 класів, вчитель географії, заступник директора з НВР Граневська К.М.
20 Фестиваль малюнків «Перлини Європи» Листопад Класні керівники 1-9 класів, заступник директора з НВР Граневська К.М.
21 Конкурс ессе «Євросоюз: шляхи розвитку» (7-9 класи) Грудень Вчителі філології
22 Виховні години з тем: «Європейські цінності», «Україна і Європа разом», «Європейський вибір України», «Знайома і незнайома Європа», “Чарівними куточками Європи”, “Україна – курс на європейські цінності” Один раз у квартал Класні керівники 1-9 класів, заступник директора з НВР Граневська К.М.
Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.