НАКАЗ

01.09.2021 р. № 120/1 –агд

Про запобігання та протидію

домашньому насильству та булінгу

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про охорону дитинства», наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018 року № 1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 року №2229»

НАКАЗУЮ:

1. Призначити Інну КРАВЧЕНКО, практичного психолога школи, уповноваженою особою за здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів домашнього насильства та отримання заяв, повідомлень від постраждалої особи або інших осіб, та фактів булінгу.

2. Практичному психологу школи Інні КРАВЧЕНКО у разі виявлення фактів домашнього насильства проводити відповідні заходи :

2.1 Протягом доби за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти інформувати адміністрацію школи.

2.2 Організувати надання медичної допомоги (у разі потреби).

2.3 Фіксувати необхідну інформацію в журналі реєстрації фактів виявлення (звернення) про вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі за відповідною формою.

2.4 Проводити бесіди щодо вирішення конфліктної ситуації.

3. Практичному психологу школи Інні КРАВЧЕНКО:

3.1 Проводити з учасниками освітнього процесу роботу із запобігання та протидії насильству та булінгу.

3.2 Поновлювати на інформаційних стендах та офіційному веб-сайті навчального закладу контактну інформаціюпрослужбу підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися y випадку домашнього насильства.

3.3 Проводити лекційно-просвітницькі заходи в навчальному закладі з питань підготовки молоді до сімейного життя, планування сім'ї та попередження насильства в сім'ї.

3.4 Організовувати роботу з постраждалими дітьми (у разі виявлення в межах своєї компетентності).

4. Працівникам школиу разі виявлення ознак чи факторів, що можуть вказувати на домашнє насильство, складні життєві обставини, жорстоке поводження з дитиною або ризики щодо їх виникнення стосовно дитини, необхідно проінформуватидирекціюз метою планування подальших дій щодо заходів для надання медичної, психологічної або іншої допомоги.

5. Класним керівникам :

5.1. Проводити роз’яснювальну роботу щодо запобігання та попередження домашнього насильства на заняттях батьківського всеобучу.

5.2. Проводити з учасниками освітнього процесу виховну роботу із запобігання та протидії насильству та булінгу.

5.3. Здійснювати з учасниками освітнього процесу інформаційно-просвітницьких заходів з питань запобігання та протидії насильству, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей.

6. Заступнику директора з НВР Світлані Азаровій своєчасно надавати інформацію в управляння освіти, до уповноваженого підрозділу органу Національної поліції та служби у справах дітей (у разі коли постраждалою особою та/або кривдником є дитина) .

7. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на заступника директора з НВР Світлану АЗАРОВУ.

Директор школи Ганна ВИСЛОГУЗОВА

Кiлькiсть переглядiв: 15

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.