Гордість школи 2020-2021 н. р.

Риженков Іван 1 клас

· 2 місце у міському конкурсі «Зимові фантазії» (творчий керівник Лісовцова Г.А.)

· 1 місце у міському конкурсі "Початкове технічне моделювання" в номінації "Транспортні засоби" (творчий керівник Лісовцова Г.А.)

Акопян Анна 2-А клас

· 1 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 3 місцеу міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Шиті іграшки" (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 1 місце у міській виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації "Вишивка")(творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Баклагіна Альбіна 2-А клас

· 1 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 1 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "В’язані іграшки" (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 1 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 1 місце у міському конкурсі дитячого малюнку «Крок у героїчне майбутнє» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Півторацькі Дар'я та Марія 2-А клас

· 2 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 1 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Циганков Дмитро 2-А клас

· 2 місце у заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

· 2 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Овчаренко Юлія 2-А клас

· 2 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Шиті іграшки" (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Сухорська Марія 2-А клас

· 2 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Амігурумі" (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Левадна Софія 2-А клас

· 1,2 місця у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Яблуненко Ю.Г.)

Хрустовська Вікторія 2-Б клас

· 3 місце в обласному етапі заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (творчий керівник Швець І.М.)

· 3 місце у міському конкурсі малюнка «Охорона праці – очима дітей» (творчий керівник Швець І.М.)

· 2 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Шиті іграшки"(творчий керівник Швець І.М.)

· 3 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Мистецтво» (творчий керівник Швець І.М.)

· 3 місце у міській виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації "Вишивка"(творчий керівник Швець І.М.)

Клочко Сергій 2-Б клас

· 3 місце у міському літературному конкурсі «Герої поруч» (творчий керівник Швець І.М.)

· 2 місце у заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (творчий керівник Швець І.М.)

· 1 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Швець І.М.)

· 1 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Амігурумі"(творчий керівник Швець І.М.)

Клочко Валерія 2-Б клас

· 3 місце в обласному етапі заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (творчий керівник Швець І.М.)

Зінчук Злата 2-Б клас

· 1 місце у міському конкурсі "Чудовий світ орігамі"(творчий керівник Швець І.М.)

· 2 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Амігурумі"(творчий керівник Швець І.М.)

· 1 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Швець І.М.)

Моісеєва Анастасія 2-Б клас

· І місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Швець І.М.)

Антонов Кирило 2-Б клас

· 2 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Швець І.М.)

Плужко Микита 2-Б клас

· І місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Швець І.М.)

Іванов Богдан 2-Б клас

· 3 місце у міському конкурсі «Намалюй свою «Мрію» (творчий керівник Швець І.М.)

Коростильова Таїсія 3-А клас

· 3 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Шиті іграшки"(творчий керівник Гриценко Г.О.)

Портянов Тимофій 3-А клас

· 3 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Гриценко Г.О.)

Рак Марія 3-Б клас

· 1 місце у міському конкурсі «Зимові фантазії» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Бондаренко Олександр 3-Б клас

· 3 місце у міському конкурсі "Чудовий світ орігамі"(творчий керівник Козаченко Л.О.)

· 1 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Стрельченко Михайло 3-Б клас

· І місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "В’язані іграшки"(творчий керівник Козаченко Л.О.)

Гайко Артем 3-Б клас

· 1 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Камишникова Софія 3-Б клас

· 3 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Сухорська Анастасія3-Б клас

· 3 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Козаченко Л.О.)

Андрєєв Олександр 4-А клас

· 2 місце у міському конкурсі «Український сувенір»(творчий керівник Гребенюк С.О.)

· 3 місце у міському конкурсі "Герої поруч" (творчий керівник Гребенюк С.О.)

· 1 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Гребенюк С.О.)

· участь у міському конкурсі «Проба пера» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Ігнатов Георгій 4- А клас

· 2,3 місце у міському конкурсі «Український сувенір»(творчий керівник Гребенюк С.О.)

Лесік Ілля 4-А клас

· 3 місце у міському конкурсі «Український сувенір»(творчий керівник Гребенюк С.О.)

· 1 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінації "Шиті іграшки"(творчий керівник Гребенюк С.О.)

· 1,2 місце у міській виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації "Сувенірні панно"(творчий керівник Гребенюк С.О.)

Васильченко Кирило 4-А клас

· 2 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінації "В'язані іграшки"(творчий керівник Гребенюк С.О.)

Брабров Микита 4-А клас·

1 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Іграшки та механізми» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Митрофанова Марія 4-А клас

· 2 місце у міській виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації «Поробки в техніці паперопластики» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Діденко Максим 4-А клас

· 3 місце у міській виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації «Сувенір» (творчий керівник Гребенюк С.О.)

Шакіров Назар 4-Б клас

· 3 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Транспортні засоби» (творчий керівник Бардакова Л.А.)

Гайнутдінов Тимур 5 клас

· 1 місце у міському конкурсі «Замість ялинки букет» (творчий керівник Граневська К.М.)

· 1 місце у міському конкурсі "Чудовий світ орігамі"(творчий керівник Граневська К.М.)

· 1 місце у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання номінація «Іграшки та механізми» (творчий керівник Граневська К.М.)

· 1 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Граневська К.М.)

Нещерет Марія 6 клас

· 1 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії» (творчий керівник Циганкова І.В.)

Овчаренко Андрій 6 клас

· участь у міському конкурсі «Проба пера» (творчий керівник Циганкова І.В.)

Горобець Віра 6 клас

· 1 місце у міському конкурсі витинанок (творчий керівник Циганкова І.В.)

Коростильова Євгенія 7 клас

· 2 місце у міському конкурсі «Космічні фантазії», номінація «Мистецтво» (творчий керівник Рак Г.С.)

Черниченко Дарина 7 клас

· 2 місце у міському конкурсі «Мій рідний край – Луганщина» (творчі керівники Азарова С.М., Семенюк Л.С.)

· 3 місце у Всеукраїнському конкурсі відеоробіт з протидії коронавірусу «Діти знають краще» (творчий керівник Загоруйко В.В.)

Боровських Дар’я 8 клас

· участь в регіональному конкурсі «Солов’їні далі» (творчий керівник Граневська К.М.)

Шитілов Іларіон 9 клас

· 2 місце у міському конкурсі сучасної м’якої іграшки "Дитячі улюбленці"в номінація "Шиті іграшки"(творчий керівник Сидоренко Г.Л.)

· 1 місце у міській виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край» в номінації «Композиція» (творчий керівник Сидоренко Г.Л.)

· 2 місце у міському конкурсі малюнків та декоративно-прикладної творчості «Пожежі краще запобігти» (творчий керівник Сидоренко Г.Л.)

Василевський Володимир 9 клас

· 1,3 місце у міському фотоконкурсі «Сучасний вчитель»(творчий керівник Загоруйко В.В.)

Огородова Альона 9 клас

· 2 місце у міському фотоконкурсі «Сучасний вчитель» (творчий керівник Загоруйко В.В.)

Команда «Хвиля» - І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу патріотичних відеороликів «Луганщина нова»(творчі керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)

Рій «Залізні вовки» (Дем’яненко Олександра 7 клас, Орзул Соф’я 7 клас, Ганічев Ярослав 7 клас, Корольов Максим 7 клас, Морозов Дмитро 7 клас, Яровий Артем 7 клас, Ронжин Микита 8 клас, Януш Адам 7 клас)- І місце у конкурсі «Впоряд» у рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо - юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (творчі керівники Азарова С.М., Загоруйко В.В.)

Гурток «Юні дослідники» (Дем’яненко Олександра 7 клас, Орзул Соф’я 7 клас, Черниченко Дарина 7 клас, Коваленко Тетяна 7 клас, Моргун Аліна 7 клас) - 3 місце у всеукраїнському етапі Всеукраїнського конкурсу – акції «День юного натураліста» (творчі керівники Азарова С.М., Семенюк Л.С.)

Дем’яненко Олександра 7 клас, Орзул Соф’я 7 клас,Моргун Аліна 7 клас, Черниченко Дарина 7 клас - 1 місце у Всеукраїнському он-лайн - конкурсі «Весенний вальс» (творчі керівники Котова З.М., Бекетова Г.М.)

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.