ЗАТВЕРДЖЕНО:

Директор Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

________ Ганна ВИСЛОГУЗОВА

План заходів що пов’язані з запобіганням та протидією булінгу в навчальному закладі.


Управлінський напрям

№ з/п Назва заходів Період проведення Відповідальні
1. Здійснити перевірку приміщень, територій закладу освіти з метою виявлення місць, які потенційно можуть бути небезпечними та сприятливими для вчинення булінгу(цькуванню). Лютий-березень 2022р. Вислогузова Г.Г.
2. Організувати належні заходи безпеки (контрольно-пропускний режим, спостереження за місцями загального користування (їдальня, коридори, роздягальня, шкільне подвір’я і технічними територіями). Лютий-березень 2022р. Мостіпанов І.М. Кравченко І.С. Науменко Л.І.
3. Розробити, затвердити та оприлюднити план заходів, які пов’язані з запобіганням та протидією булінгу в навчальному закладі. До 10.02.2022р. Вислогузова Г.Г.
4. Скласти план заходів, спрямований на протидію булінгу залучивши до спільної роботи працівників Національної поліції України; Служби у справах дітей; Служби сім’ї, дітей та молоді. Вересень 2021р. Вислогузова Г.Г. Азарова С.М.

Просвітницький напрям

№ з/п Термін проведення Назва заходу Цільова аудиторія Відповідальні
1 Протягом року Корекційно-розвивальна робота з учнями схильними до протиправної та агресивної поведінки. Учні схильні до девіантної поведінки Кравченко І.С.
2 Протягом року Консультування педагогів та батьків діти яких схильні до девіантної та агресивної поведінки. Класні керівники, батьки Кравченко І.С.
3 Січень Заняття з елементами тренінгу: «Емоції та почуття». Учні 9 кл. Кравченко І.С.
4 Січень Заняття з елементами тренінгу: «Моє відношення до людей з ООП». Учні 4-их кл. Кравченко І.С.
5 Лютий Заняття з елементами тренінгу та переглядом відео сюжетів: «Стоп - булінг». Учні 5-9 кл. Кравченко І.С.
6 Лютий Вивчення стану мікроклімату в класних колективах (5-9 класи), визначення індексу згуртованості колективу та наявності соціально відторгнутих школярів. Учні 5-9 кл. Кравченко І.С.
7 Лютий - травень Діагностика мікроклімату в учнівських колективах. Учні 5-9 кл. Кравченко І.С.
8 Березень Розміщення інформації на шкільному сайті на тему: «Протидія булінгу, кібербулінгу» Всі учасники НВП Кравченко І.С.
9 Березень Виступ на нараді при директорі на тему: «Профілактика булінгу в школі. Поради класним керівникам в роботі з учнями схильними до прояву булінгу та потерпілими від булінгу». Педагоги Кравченко І.С.
10 Березень Проведення класних годин з учнями щодо розв’язання основних причин, ознак булінгу в освітньому середовищі. Учні 1-9 кл. Класні керівники
11 До 01.04.22 Проведення батьківських зборів в 1-9-х класах щодо роз’яснення основних причин, ознак булінгу в освітньому середовищі, методи оперативного реагування, запобігання таким ситуаціям. Батьки 1-9 кл. Класні керівники
12 Квітень Заняття з елементами тренінгу: «Безконфліктне спілкування з однокласниками» Учні 1-9 кл. Кравченко І.С.
13 До 01.06.22 Психологічний практикум: «Формування позитивних взаємин за допомогою соціально прийнятної поведінки» . Учні 1-х кл. Класні керівники, Кравченко І.С.
14 Вересень Заняття з елементами тренінгу на тему: «Скажемо булінгу – НІ». Учні 1-9 кл. Кравченко І.С.
15 Вересень Виступ на нараді при директорі на тему: «Поради класним керівникам по роботі з учнями, які мають статус ізольованих та неприйнятих в класних колективах». Педагоги Кравченко І.С.
16 Листопад Заняття з елементами тренінгу на тему: «Вчимося спілкуватись та поважати один одного». Учні 1-9 кл. Кравченко І.С.
17 Грудень Круглий стіл на тему: «Чи можна подолати булінг в умовах сучасної школи?». Учні 7-9 кл. Кравченко І.С.
Кiлькiсть переглядiв: 27

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.