/Files/images/Школа№2.jpg /Files/images/флаг.gif

/Files/images/f2.jpg Ми на Facebook

Безкоштовний літній онлайн-табір «Знайомство зі штучним інтелектом» для дітей від Mathema.

/Files/images/Знімок екрана 2024-06-29 174236.png

Дата: 1 – 26 липня 2024 року Для участі необхідно зареєструватись на сайті проєкту. Mathema рада оголосити про запуск безкоштовного літнього онлайн-табору «Знайомство зі штучним інтелектом» для дітей віком від 13 до 17 років. Ця програма триватиме з 1 по 26 липня 2024 року і складається з 8 інтерактивних онлайн-лекцій, які допоможуть дітям зробити свої перші кроки в світ штучного інтелекту (ШІ). Програма табору націлена на те, щоб дати дітям базові знання про ШІ, навчити користуватися мовними моделями, генерувати зображення та відео за допомогою сучасних інструментів. Особлива увага приділяється зв’язку між ШІ та математикою, що допоможе учасникам зрозуміти, як математичні знання використовуються для розробки ШІ-систем.

Цілі курсу:

● Надати базові знання про ШІ та принципи його роботи.

● Показати зв’язок ШІ з математикою та продемонструвати, як математичні методи застосовуються для створення ШІ.

● Розвинути креативність, логічне мислення та навички вирішення проблем у дітей.

● Навчити користуватися мовними моделями для генерування тексту, перекладу мов та створення різного контенту.

● Ознайомити з інструментами для генерування зображень та відео за допомогою ШІ. Програма курсу включає наступні теми: 1. Вступ до ШІ: як він працює та де використовується. 2. Мовні моделі: математичні основи та їх застосування. 3. Генерація зображень та відео: математичні алгоритми та інструменти. 4. Творчі проекти з використанням ШІ. Крім того, діти отримають можливість розробити власні проекти з використанням знань, отриманих під час курсу. Це допоможе їм не тільки поглибити розуміння ШІ, але й розвинути практичні навички у сфері сучасних технологій. Приєднуйтесь до нас і подаруйте своїй дитині унікальну можливість зануритися у світ штучного інтелекту та розвивати навички, які стануть у пригоді в майбутньому. Навчання в онлайн-таборі Mathema – це крок до успіху в сучасному світі технологій. Про Mathema: Mathema – це онлайн платформа для вивчення математики, заснована в 2021 році, яка проводить понад 30 000 уроків щомісяця. Наша мета – допомогти учням заповнити прогалини в знаннях та підготуватися до тестів, екзаменів та домашніх завдань, розвиваючи аналітичні навички та створюючи міцну базу знань.

_________________________________________________________________________________________________________________

Вимагати нюдси - злочин!

З появою смартфона з камерою майже у кожного, у суспільстві з’явився і новий термін “секстинг”. Секстинг - це обмін власними інтимними фото чи відео (нюд сами). У дітей також є смартфони, а отже, вони можуть робити та надсилати нюдси. І згідно зі статистикою [1] в Україні, 8% (майже 400 дітей з 4700) дітей просили надіслати фото чи відео їх оголеного тіла та 2% (100 дітей) надіслали такі матеріали.

Все частіше стаються ситуації, коли діти вимагають інтимні фото та відео (нюдси) в інших дітей чи змушують його виготовляти та надсилати. Найважливіше, чого варто навчати дітей - це те, що вимагати оголені фото та відео (нюдси)- це злочин. Нікому не можна вимагати такий контент, не можна просити інших дітей надсилати такий контент, крім того, дітям не можна робити і надсилати такі фото та відео. Важливо відзначити, що дитина завжди є жертвою, коли її вимагають надіслати такий контент і особа яка просить про такий контент завжди буде нести відповідальність за вимагання контенту у дитини.

Усі ці дії караються законом, згідно з Кримінальним кодексом України, Стаття 301-1 - це одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження. За такі дії передбачено покарання у виді позбавлення волі від 8 до 12 років.

Кримінальну відповідальність за даним видом злочинів несуть відповідно до ч. 1 ст. 22 Кримінального кодексу України, усі особи яким до моменту вчинення кримінального правопорушення виповнилось 16 років.

Водночас особи віком від 11 до 16 у разі вчинення кримінального правопорушення (зокрема виготовлення та поширення оголених фото та відео на яких зображена сама дитина або інша дитина, без примусу чи прохання, або вимагання в іншої дитини таких матеріалів) будуть застосовуватись примусові заходи виховного характеру, відповідно до статті 498 Кримінально-процесуального кодексу України.

У випадках коли дитина молодше 16 років вчинила кримінальне правопорушення, її батьки будуть нести адміністративну відповідальність, а також можуть нести цивільну відповідальність, зокрема у порядку відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

За додатковими порадами діти та дорослі завжди можуть звернутися на консультаційну лінію 1545 (далі обрати “3”) – дзвінки безплатні та анонімні, лінія працює цілодобово. А також за консультацією до психолога: https://stop-sexting.in.ua/adult/psykholoh/

Що робити дитині, якщо їй хтось надіслав небажані оголені фото або відео (нюдси)?

Якщо хтось без згоди дитини надсилає їй матеріали інтимного характеру - це можна розцінювати як сексуальне насильство (розбещення). Саме тому важливо навчити дітей правильного алгоритму дій:

Варіант 1: Дитині варто написати співрозмовнику, що такі повідомлення не є нормальними - “це не окей”.

Якщо дитина особисто знає відправника, то варто почати з розмови.Також дитині краще видалити з листування фото чи відео та пояснити, що їй неприємний такий контент і його надсилання є протизаконним. Якщо діалог набиратиме негативних обертів - краще заблокувати співрозмовника.

Варіант 2: Дитині варто звернутися по допомогу.

Якщо контент надіслала незнайома людина - дитині краще звернутися до дорослих, яким вона довіряє, по допомогу. Дитина не має вирішувати ситуацію самостійно.


[1] https://drive.google.com/file/d/1qPWJZ140hv24dZJcClmJv7yVwbrMVIEK/view?fbclid=IwAR0v0JNBU7L9rvrhvYRt8afYAyTtlocI7nxlxco9rbFTfU58-GohM7cxSVU

Шановні батьки майбутніх першокласників 2024!

/Files/images/gender/photo1709143902.jpeg

До занять майбутніх першокласників можна приєдатися о 10.00 кожної суботи.

Покликання для зустрічі

_________________________________________________________________________________________________________________________

/Files/images/gender/банер День відкритих дверей_page-0001.jpg

До уваги абітурієнтів та усіх зацікавлених осіб!

Державний заклад «Луганський державний медичний університет» (ЛДМУ) – один з провідних українських вишів медико-фармацевтичного профілю, відомий своїми освітньо-науковими інноваціями в галузі підготовки фахівців для державних та комунальних закладів охорони здоров’я та приватної медицини. Наразі університет провадить освітню діяльність у м. Рівному в очному форматі.

1 березня 2024 року о 15:00 на платформі Google Meet у рамках підготовки до вступної кампанії 2024 року ЛДМУ проводить профорієнтаційну конференцію.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до зустрічі. Відвідавши захід, ви зможете дізнатися про особливості навчання в університеті та умови вступу до нього в 2024 році.

Посилання на зустріч: https://meet.google.com/uzg-qusb-kns

Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪ +1 530-395-0717

PIN-код 304 792 701#

2 березня з 11-00 в ЛДМУ чекають майбутніх вступників та їх батьків за адресою: вул. Саймона Сміта, 3, м. Рівне на зустрічі із ректором, приймальною комісією, здобувачами освіти під час Дня відкритих дверей. Вас чекатиме захоплююча екскурсія та цікаве спілкування із науковцями, практикуючими лікарями та студентами!

__________________________________________________________________________________________________________________________

У День захисту дітей, 1 червня

Міносвіти проведе онлайн-урок з мінної безпеки

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

Увага!!!

Відсьогодні запрацював офіційний Telegram-канал Лисичанської міської ВЦА.

Довіряйте тільки офіційній інформації та повідомленням від органів влади.

Слідкуйте за повідомленнями на Telegram-каналі

___________________________________________________________________________________________________________

Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

Сьогодні, 28 лютого та завтра 1 березня 2022 року, очікуються перебої з Інтернетом, мобільним зв'язком та телебаченням.
Це зумовлено тим, що військові Російської Федерації почнуть глушити зв'язок з метою дезінформації українців щодо капітуляції, як військовослужбовців ЗСУ, так і України в цілому, та таким чином змусити місцевих мешканців припинити чинити опір та здатися.
Будьте пильними!
Бережіть себе та своїх близьких!

/Files/images/aa.jpg

/Files/images/a.jpg

Місця укриття населення у випадку надзвичайних ситуацій

Для укриття населення міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля від надзвичайних ситуацій техногенного, природного тавоєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища цивільного захисту, підвальні приміщення житлових будинків, таінші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення. Організації тавласники зазначених споруд, уразі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття.

Для захисту людей від деяких факторів небезпеки, щовиникають внаслідок надзвичайних ситуацій умирний час, тадії засобів ураження в особливий період також використовуються споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.

Споруда подвійного призначення— ценаземна або підземна споруда, щоможе бути використана заосновним функціональним призначенням ідля захисту населення.

Найпростіше укриття— цефортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, щознижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, атакож від дії засобів ураження вособливий період.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами,мобілізаційної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ВЦА

_______________________________________________________________________________________________________________

Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки оголосили проведення першого Всеукраїнського уроку з медіаграмотності 17 та 18 лютого 2022 року в усіх закладах загальної середньої освіти України.

Ця ініціатива стала частиною невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента та постановою Уряду до Дня Єднання від 14 лютого.

Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Під час уроку вчителі разом зі школярами зможуть проговорити різноманітні способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянути процеси створення новин.

17 та 18 лютого вчителі нашої гімназії розпочали серію уроків з медіаграмотності з учнями 1-9 класів.

В початковій школі уроки медіаграмотності пройшли очно.

1-А клас. Тема. Навіщо бути медіаграмотним? Практична робота. Як знайти інформацію в інтернеті.

2 клас. Тема."Безпека в інтернеті"

В 4-А класі на уроці медіаграмотності були використані наступні форми роботи: бесіда, тестування, перегляд казки про правила безпеки в Інтернеті.

3-А клас. Тема. Інформація в житті людини. Бесіда з елементами практики.

3-Б клас. Вікторина. Безпека в Іін тернеті.

4-Б клас. Тема. "Чому важлива медіаграмотність?"

/Files/images/м5.jpg/Files/images/м3.jpg/Files/images/м6.jpg/Files/images/м4.jpg

Уроки медіаграмотності в 5-9 класах було проведено дистанційно.

У 5, 6, 8 та 9 класах уроки пройшли засобами медіаосвітньої гри на сайті Академії Української Преси ( АУП). Онлайн-гра "Медіазнайко".

У 7 класі відбулось заняття з медіаграмотності "Практичні вправи з медіаграмотності" під час якого учні пройшли медіа - тест, відпрацювали вправи на достовірність та маніпуляції в медіа, отримали корисні посилання.

/Files/images/Picsart_22-02-17_12-06-46-999.jpg/Files/images/м7.jpg/Files/images/м8.png/Files/images/м9.jpg

Більше фото на нашій сторінці ФБ

__________________________________________________________________________

ПРО ГЕНДЕР

/Files/images/gender/24.12.2021 - 1.jpeg/Files/images/gender/24.12.2021 - 2.jpeg/Files/images/gender/24.12.2021 - 4.jpeg/Files/images/gender/24.12.2021 - 5.jpeg

Ми - проти насильства!

Stop violence

МІСЯЦЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

На виконання листа Міністерства цифрової інформації від 29.10.2021 №1/06-6-12121 управління освіти Лисичанської міської ВЦА просить долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, який триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Просимо:

· Забезпечити ознайомлення вчителів та учнів з платформами Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ (для всього населення) та Всеукраїнська Школа Онлайн - https://lms.e-school.net.ua/ з проханням зареєструватися на платформах.

· Переглянути хоча б один освітній серіал, або ж скласти Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність).

Рекомендовані освітні серіали: wym-1637913993940

- Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

- Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny

- Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attentioncyber-fraudsters

- Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpekaditey

- Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

- Електронний підпис https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalsignature

· Розмістити на сайтах посилання на сайти Дія.Цифрова освіта та Всеукраїнська школа онлайн.

· Сприяти висвітленню в соціальних мережах ваших співробітників інформації про Місяць цифрової грамотності та продукти Дія.Цифрова освіта

· На 24 листопада 2021 року надати проміжний звіт, а на 13 грудня 2021 року фінальні результати щодо кількості залучених та зареєстрованих осіб за Місяць цифрової грамотності по закладу освіти та надати звіт з проведених активностей у рамках Місяця цифрової грамотності.

Начальник управління Тетяна ХУДОБА

Щеплення — суперсила від хвороб

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки та спільно з

міжнародними партнерами – UNICEF та USAID – реалізовує

загальнонаціональну інформаційну кампанію «Щеплення — суперсила від

хвороб» із популяризації рутинної вакцинації дітей та дорослих.

У межах цієї кампанії розроблені два інформаційні ролики із закликом до

батьків:

1) вакцинувати дітей відповідно до національного календаря

профілактичних щеплень і захистити їх від 10 небезпечних інфекційних хвороб,

а також

2) пам'ятати про власну ревакцинацію і вчасно її робити.

Міністерство культури та інформаційної політики України долучається до

проведення цієї інформаційної кампанії та звертається з проханням сприяти

розміщенню цих відеоматеріалів на усіх доступних інформаційних платформах

та в місцях дотику з громадянами (громадські місця).

Зазначені матеріали для опрацювання можна завантажити в електронному

вигляді за посиланням: https://bit.ly/vac_video_subtitles.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення визнала

цей контент соціальною рекламою (рішення No24/168 від 12.08.2021

(https://bit.ly/nonprofitad_vaccination).

20 sec VACCINE ADULTсуб

Списки учнів, зарахованих до 1 класів на 2021/2022 навчальний рік

Шановні батьки! Відтепер ви маєте змогу подати електронну заяву для зарахування вашої дитини до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік! Ми чекаємо саме на вас!

Звіт директора школи, Котової Зінаїди Михайлівни, перед громадськістю за 2020-2021 навчальний рік

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.