Тема виховного заходу: Чарівний світ Уолта Діснея

Мета: Розширити уявлення учнів про творчість одного з найвідоміших художників-мультиплікаторів світу Уолта Діснея; познайомити з новими героями мультфільмів; розвивати вміння учнів оцінювати вчинки героїв, спонукати до наслідування поведінки позитивних героїв; розвивати пам’ять,усне мовлення, фантазію, образне мислення дітей; виховувати кращі риси характеру-доброту, щирість, впевненість в собі,дружелюбність,

оптимізм, любов до природи та рідного краю; прищеплювати учням бажання читати твори про героїв улюблених мультфільмів.

( Святково вбраний клас.На дошці- плакат із зображенням замку Уолта Діснея та героїв мультфільмів).

Вихід Феї замку Уолта Діснея: ( Звучить плавна, спокійна, тиха мелодія).

Фея: - Доброго дня Вам, любі діти! Доброго дня Вам, шановні гості!Сьогодні ми здійснимо з вами дуже цікаву подорож, де на нас чекають несподівані зустрічі, цікаві конкурси та сюрпризи.

Хто з вас любить конкурси та сюрпризи?

Слайд 1.

Отже, ласкаво просимо до Країни Чудес, господарем якої є добрий чарівник Уолт Дісней ! А супроводжувати вас в цій незвичайній країні буду я- Фея замку Уолта Діснея.

Слайд 2.

Волт Дісней

(5 грудня 190115 грудня 1966) американський художник-мультиплікатор, кінорежисер, актор,сценарист і продюсер, засновник компанії «Walt Disney Productions», яка дотепер перетворилася на медіаімперію«The Walt Disney Company». Творець першого в історії звукового мультфільму, першого музичного та першого повнометражного. У своєму надзвичайно напруженому житті Волт Дісней як режисер зняв 111 фільмів і був продюсером ще 576 кіноробіт. Заслуги Діснея в області кіномистецтва були відзначені 22-а преміями «Оскар» та багатьма іншими нагородами.

Фея:- У мій чарівний замок в Країні Чудес Уолта Діснея попасти не так просто. Щоб отримати ключ від замка, нам треба пригадати і точно назвати казкових героїв улюблених мультфільмів.

Слайд 3

Конкурс «Пригадай героїв улюблених мультфільмів»

Фея:- За правильні відповіді кожний із вас отримає медаль. Тож відповіді зараховуються тільки за піднятою рукою. Хорові відповіді не враховуються.

Бажаю успіху!

( Учні відгадують героїв та називають їх імена). 1

Фея: Молодці ,діти! Ви правильно назвали казкових героїв, тож отримуєте чарівний ключ від замку Уолта Діснея. ( Слайд 4).

Слайд 5.

Фея:- А тепер відгадайте загадки. Про кого ця загадка? ( Дональд Дак).

Отже, перша команда зватиметься « Дональд Дак». Будьте такими ж веселими та кмітливими, як він. Отримайте прапор своєї команди.

Відгадайте наступну загадку. Хто цей герой? ( Міккі Маус). Другу команду назвемо « Міккі Маус». Будьте такими ж винахідливими та добрими, як він Міккі. Отримайте прапор для команди. Хай він принесе вам перемогу.

Слайд 6.

Фея:- Моє перше завдання для вас, команди! Воно називається «Чарівний пазл». За моєю командою. За змахом чарівної палички ви повинні якомога швидше зібрати пазл та назвати назву казки або мультфільма. Раз, два, три! ( Змахує чарівною паличкою).

-За конкурс « Чарівний пазл» велику командну медаль за вміння працювати в команді отримує команда … .

Слайди 7-11.

Фея: - Пропоную вам трішки відпочити та пограти в гру «10 запитань». Питання команди отримують по черзі, відповіді приймаються за піднятою рукою. Цікаво, хто ж отримає наступну командну медаль?

Раз, два, три, почали!

Перемогу в цьому конкурсі здобула команда … . Вітаю вас. Діти!

-Діти, скажіть, який герой казок Уолта Діснея вам подобається найбільше? На кого з героїв вам хочеться бути схожим? Чому?

Слайд 12

Фея: - У нашій Країні Чудес живе багато веселих, розумних, хоробрих, кмітливих та добрих героїв. Але мені хочеться, щоб ви на згадку про вашу подорож створили свого нового героя, який залишиться жити в нашій Країні Чудес Уолта Діснея. Але одна умова- ваш герой повинен з’явитися на малюнку за три хвилини. Яка з команд першою підніме прапорець- та й буде командою найкращих художників-мультиплікаторів, таких як Уолт Дісней! Раз, два, три, почали! ( Змахую чарівною паличкою).

Отже, найкращою командою художників – мультиплікаторів стала команда … . Вітаю вас!

Слайд 13.

Фея:- А в останньому конкурсі наші улюблені герої будуть говорити, співати, танцювати, а іноді сердитись або сумувати. Пригадайте та назвіть фільми, уривки з яких ви побачите.

Звання « Найкращий знавець мультфільмів» отримує команда … .

Робота з виставкою книг « Із книжки- на екран»

Фея: - Діти, казкові герої ваших улюблених мультфільмів потрапили на кіноекрани з книжок, які ви бачите на нашій виставці. В цих книгах живуть Пітер Пен і Венді, Білосніжка та гноми, Попелюшка, Спляча красуня, оленятко Бембі та багато інших героїв. Всі вони чекають на вас у шкільній бібліотеці. Тож завітайте туди і зустріньтеся з ними на сторінках книжок! Сподіваюся, що ця зустріч буде не менш цікавою, ніж сьогоднішня наша подорож.

Слайд 14.

Наша подорож до Країни Чудес Уолта Діснея добігає кінця. Мені хочеться закінчити її словами Уолта Діснея:

« Якщо ти можеш мріяти, то можеш і втілити свої мрії в життя».

Я мрію про те, що в майбутньому кожен із вас стане таким же сміливим, як Пітер Пен, таким же добрим і працелюбним, як Попелюшка, таким же гордим і незалежним , як Покахонтас,

таким же винахідливим , як Алладін, таким же хоробрим, як Мулан. Мрійте та втілюйте свої мрії в життя! Бажаю вам добра і миру!

Дякую за увагу!

Кiлькiсть переглядiв: 1033

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.